VUČIĆ: Već tokom sutrašnjeg dana očekujem nove ostavke
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti.
Foto printskrin
Ponovo je izrazio saučešće porodicama žrtava tragedije u Novom Sadu i poručio da će im država pomoći.
- Već tokom sutrašnjeg dana očekujem nove ostavke na Vladi i u drugim mestima, a siguran sam i da će tužilaštvo preduzimati mere u najkaraćem mogućem roku - najavio je.
Kaže da odgovornost ne može da se izbegne.
- Petnaest ljudi nisu poginuli svojom krivicom, već zato što neko svoj posao nije obavio valjano i u skladu sa zakonom - kazao je on.
Neki su uspeli da pritiskom i strahom zaustave Srbiju, kazao je.
- Reč je o tome da danas ne možete da dobijete potpis nijednog državnog organa. Niko ne želi ništa da poptiše. Ne možete da dobijete nijedan akt jer niko ne želi da stavi svoj potpis i da bude odgovoran za bilo šta. Danas svi mi, uključujem i sebe i svoje prijatelje, poput zveri učestvujemo u kampanji traženja krvi i odgovornih - rekao je Vučić.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GDE TI JE LjUBAVNICA?!" Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: "Pet godina mlađa"
GOŠĆA je iz čista mira postavila neočekivano pitanje...
04. 07. 2026. u 22:00
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (76)