LAŽLJIVA RADA TRAJKOVIĆ: Tvrdila da će Vučić uhapsiti Milana Radoičića pred Makronov dolazak kad ono - ništa, opet laž!
SAVETNICA u Vladi Aljbina Kurtija, Rada Trajković, kazala je da je Vučić prihvatio uslov francuskog predsednika Emanuela Makrona za dolazak u Srbiju i da se sprema hapšenje Milana Radoičića.
Foto: Tviter/@LaziDetektor
-Nova vest je da je pravosuđe Srbije, tužilaštvo i organi Srbije, da su zvanično zatražili od organa Kosova materijal oko Banjske i da će ozbiljno da pripremaju hapšenje Radoičića. Vučić je to prihvatio, rekla je Trajković.
Još jedan primer laži koji dolaze sa N1...
Preporučujemo
ODREĐEN PRITVOR NASILNIKU KOJI JE NAPAO AKTIVISTE SNS: Tužilaštvo donelo odluku
14. 03. 2026. u 22:11
RASPAD NA OPOZICIONOJ SCENI: I njihovi priznaju da je sve "mrcvarenje" (VIDEO)
14. 03. 2026. u 20:21
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (7)