KOLIKO JE "SRBIJI PROTIV NASILJA" STALO DO KiM: Najbolje govori to što su lidera sa KiM stavili tek na 97. mesto na listi!
KOSOVO i Metohija očigledno nisu bitna tema za koaliciju "Srbija protiv nasilja".
Foto: Printskrin/Tviter
Ljiljana Smajlović:
-Što se tiče KiM, mi smo na njihovim televizijama gledali uživo konsultacije gde se dogovaraju da ne pominju KiM jer će im to pokvariti izborne šanse! Kako je moguće da na listi "Srbija protiv nasilja, prvi srpski opozicioni lider sa KiM (Slaviša Ristić) je na 97. mestu, što znači da oni ni ne očekuju da će on ući u Parlament! Zar to nije najbolji pokazatelj koliko je njima važno Kosovo na toj lestvici prioriteta?"
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)