"SRAM VAS BILO" Vučić: I meni su tražili da Srbe isporučujem u Haški tribunal, pa to nisam uradio
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da su Miloš Jovanović i Vojislav Koštunica strpali u džak generala Vladimira Lazarevića, velikog junaka, i poslali u Hag.
Foto: AP
- Sram vas bilo! Svi su dobrovoljno otišli?! I Tolimir kad ste ga u kesi prebacivali sa one strane Drine? Tretirali ste ih kao kilu mesa, a dolazite da nam držite lekcije o patriotizmu i rodoljublju - rekao je Vučić.
- I meni su tražili da Srbe isporučujem u Haški tribunal, pa to nisam uradio. To su mi tražili za političke protivnike, za koje bi mi možda i odgovaralo da ih isporučim, pa to nisam uradio, a vi ste srpske junake isporučivali u kesi. Vi ćete nekom da kažete da je izdajnik? - rekao je predsednik Vučić.
Preporučujemo
POSEBNA SEDNICA O KOSOVU I METOHIJI Vučić: Moraćemo što više jedinstveno da se borimo za našu otadžbinu (VIDEO)
02. 02. 2023. u 09:42 >> 20:50
BRNABIĆ: Opozicija pet puta više izgovorila reč Poslovnik od reči Kosovo
02. 02. 2023. u 16:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (79)