SLAĐAN TRI DANA NE UZIMA HRANU, IMA RANU NA GLAVI: Supruga uhapšenog Srbina otkrila u kakvom je stanju, oglasio se i advokat (VIDEO)
ADVOKAT Dejan Vasić, branilac Slađana Trajkovića, bivšeg pripadnika policije tzv. Kosova koji je uhapšen u četvrtak uveče, izjavio je danas novinarima da je danas pred sudom u Prištini održano ročište koje je bilo zatvoreno za javnost.
Foto: D. Milovanović/Društvene mreže
Vasić je istakao da je zabranjeno da se govori o delima za koja se terete uhapšeni Srbi, ali da će on insistirati da se istraga u ovom slučaju obavi efektno, budući da smatra da njegov klijent nije kriv za dva dela koja mu se stavljaju na teret, a koja su vezana za krivično delo navodnog ratnog zločina.
On je dodao da će Trajković biti prebačen u zatvor visokog rizika u Grdovcu kod Podujeva, i da je danas bio u prilici da se sretne na kratko sa suprugom i ćerkom uhapšenog Srbina.
Njegova supruga Suzana istakla je da njen suprug nije uzimao hranu već treći dan, i da su mu od lekova dali samo lek za šećer, kao i da mu se inficirala rana na glavi.
- Psihički je jak, ali fizički vidi se da je bled. Već tri dana odbija hranu, nije ništa jeo. Od tableta koje smo mu slali dali su mu samo lek za šećer. Rana na glavi mu se inficirala. Mi znamo da je on nevin, ovde smo od 1999. godine, u Bošnjačkoj mahali, u mešanoj sredini. Imamo poštovanje svih komšija, i Srba i Albanaca - rekla je supruga uhapšenog Trajkovića.
Preporučujemo
"BRATE, NEDOSTAJAĆEŠ MI" Svetska zvezda se oprostila od Mihe na SRPSKOM jeziku (FOTO)
16. 12. 2022. u 20:54
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (2)