NAJMLAĐI NAVIJAČ: Brankica Janković
U KUĆI poverenice za rodnu ravnopravnost Brankice Janković Svetsko prvenstvo u fudbalu prati se pomno, a pred utakmice reprezentacije, kao i u većini domova, vlada posebna atmosfera.
Foto Tanjug
Njen sin je navijačku opremu obezbedio pred mečeve protiv Brazila i Kameruna, pa sada, opremljen svim rekvizitima, sa nestrpljenjem iščekuje i odlučujuću utakmicu protiv Švajcaraca dok uvežbava "navijačku koreografiju":
- Najmlađi navijač. Spremamo se za utakmicu. Ostali traže grickalice po kući - napisala je Jankovićeva ispod snimka na kome njen sin maše zastavom Srbije.
Foto privatna arhiva
Preporučujemo
MOST DO VUJOVIĆA: Patrijarh Porfirije o o rukometu razgovarao sa Vladanom Krasavcem
26. 11. 2022. u 07:15
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)