„SRBI SU BEDEM EVROPSKE CIVILIZACIJE“: Francuski političar poslao poruku sa Kosova i Metohije (VIDEO)
FRANCUSKI političar i poslanik u Evropskom parlamentu Nikolas Bej obišao je spomenik ubijenim i kidnapovanim Srbima sa teritorije opštine Orahovac, koji se nalazi u Velikoh Hoči.
Foto: Printscreen/Tviter/@NicolasBay_
- Ovde, na mitrovačkom mostu, hrišćanski Srbi su branili svoju teritoriju od napada albanskih terorista OVK. Oni su bili bedem naše evropske civilizacije . napisao je Bej na Tviteru.
Bej je u video-prilogu rekao da su „između 1998. i 2000. godine terorističke milicije OVK kidnapovale, ubile i ostavile u masovnim grobnicama stotine civila, kosovskih Srba“
Bej je obišao i Manastir Visoki Dečani, kao i most na Ibru u između Severne i Južne Mitrovice odakle je objavio video-poruku.
Nikolas Bej je francuski političar i poslanik u Evropskom parlamentu. Bio je generalni sekretar Nacionalnog fronta od 2014. do 2017 i regionalni savetnik za Normandiju od januara 2016. godine, a prethodno opštinski savetnik.
(Sputnjik)
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
RENOVIRALI KUĆU STARU 200 GODINA: Pronašli uznemirujuću poruku, sačekala ih je na zidu podruma
Supružnici iz Britanije doživeli su šok iznenađenje tokom renoviranja kuće, stare gotovo dva veka, a koju su nešto ranije kupili. Oni su u podrumu pronašli poruku ispisanu na zidu, koja ih je na trenutak ostavila bez daha, prenosi Mirror.
09. 01. 2026. u 06:20
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (3)