PRE IZBORA LAGAO LJUDE DA ĆE VUČIĆ UVESTI SANKCIJE RUSIJI: Zdravko Ponoš danas najveći promoter istih (VIDEO)
ZDRAVKO Ponoš, pre izbora lagao je ljude u Srbiji da će predsednik Aleksandar Vučić, čiji je bio jedan od protivkandidata, odmah dan nakon izbora uvesti sankcije Rusiji.
Foto: Printskrin
Gostujući u emisiji "Novi dan" na televiziji N1, Ponoš je pak potvrdio da je danas on najveći promoter uvođenja sankcija Rusiji.
- Mnogo bi jača paralela Srbije i Ukrajine bila da smo uveli sankcije Rusiji! - rekao je Ponoš u ovoj emisiji.
Pogledajte u priloženom snimku.
Preporučujemo
SRAMAN NASTUP VUKA DRAŠKOVIĆA: Na Milovoj televiziji vređao SPC i patrijarha Porfirija
20. 09. 2022. u 07:52
PETKOVIĆ OCENIO: "Opozicija pokazala da nije dorasla temi Kosova i Metohije"
18. 09. 2022. u 11:15
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (2)