VUČIĆEV MARATON U SKUPŠTINI - 12 SATI BEZ PAUZE I GORAK UKUS ZBOG NESLOGE
SVOJEVRSNI politički maraton koji u Skupštini demonstrira predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavljen je i danas.
Foto: Tanjug/Rade Prelić
Prvi čovek Srbije upravo je ušao u dvanaesti sat "odbrane" svog izveštaja ispisanog na 51 strani, a koji se tiče pregovaračkog procesa između Beograda i Prištine. Šef države odgovara na pitanja svih poslanički grupa i za to vreme nijednom nije napustio salu! Slika je bila slična kao i juče.
Narodni izabranici su izlazili, spuštali se do restorana, neki se nisu ni vraćali na svoja mesta čime su plastično pokazali svoj odnos prema ključnom nacionalnom pitanju.
Na momente oštri dijalog predstavnika naroda sa predsednikom koji je bio koloritan: od opravdane brige šta nam donosi model "dve Nemačke", izgradnji albanskih baza na severu Kosova, vaganja koga Putin u Srbiji više uvažava, podsećanja na tvitove u kojima se Danilu i Andreju Vučiću preti da će završiti kao Gadafi u šahtu, napada na Briselski sporazum...nadvilo je gorko priznanje prvog čoveka Srbije da je žalosno što ne postoji jedinstvo i sto se ne može postići ni elementarna saglasnost o Kosovu i Metohiji.
Preporučujemo
RAT BLOKADERA ESKALIRA I ŠIRI SE: Zelenović i Prebiličev asistent u klinču zbog Šabića
13. 07. 2026. u 20:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (20)