SNIMAK IZ ŠTRPCA: Opština i ulice u blokadi, Rosu više od šest sati maltretira Srbe (VIDEO)

Biljana Ristivojević

16. 03. 2022. u 13:28

VIŠE do zuba naoružanih i maskiranih pripadnika kosovske policije ROSU upalo je jutros nešto pre šest sati u više srpskih kuća u Štrpcu, Sevcu i Brezovici.

СНИМАК ИЗ ШТРПЦА: Општина и улице у блокади, Росу више од шест сати малтретира Србе (ВИДЕО)

Foto: Tviter

Oni su istovremeno upali i u zgradu Privremenog organa opštine Štrpce. Direktor Kancelarije za KiM Petar Petković objavio je slike i snimke iz Štrpca, gde specijalci Rosu već više od šest sati maltretiraju Srbe.

 

- Ovako specijalci Rosu vršljaju po Štrpcu, maltretiraju i zastrašuju Srbe! Više od šest sati drže opštinu i ulice u blokadi, preturaju po kancelarijama, ruše šta stignu, i dalje vršljaju! Nedopustivo iživljavanje nad Srbima i to dan uoči godišnjice Pogroma - objavio je direktor Kancelarije za KiM Petar Petković.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (2)

ŠOK: Argentinu izbacuju sa Svetskog prvenstva, Mesi ostaje bez Mundijala?! Veliki skandal potresa zemlju!