NAĐENO REŠENJE ZA GLASANJE GRAĐANA SA KiM: Na referendum u Kuršumliju, Vranje, Novi Pazar i Rašku
REPUBLIČKA izborna komisija donela je rešenje po kojem će glasači sa Kosova i Metohije moći da glasaju na biračkim mestima u Kuršumliji,Novom Pazaru,Raškoj i Vranju. Na ukupno 45 biračkih mesta biće dodata imena glasača sa KiM i oni će moći da se izjasne na referendumu o promeni Ustava u oblasti pravosuđa.
Foto Ž. Knežević
Tako će,i pored zabrane premijera lažne države Aljbina Kurtija, ipak, moći da glasaju.
Glasači iz opština Vitina, Gnjilane, Kosovska Kamenica i Novo Brdo glasaće u Vranju. Birači iz opština Istok, Klina, Peć, Gora, Prizren i Orahovac glasaće u Novom Pazaru.
Glasači iz Kosova Polja, Lipljana, Prištine, Uroševca, Štrpca i Obilića glasaće u Kuršumliji, oni iz opština Vučitrn, Zvečan, Zubin Potok, Kosovska Mitrovica i Leposavić u Raškoj.
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)