ZAŠTO ALBANCI NEĆE DA OTVORE ARHIVU OVK Predsednik Vučić: "Kažu da ne postoji, traže način da sabotiraju dijalog!"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić se obratio javnosti nakon pregovora u Briselu i govorio o detaljima razgovora.
Foto: Printskrin TV Pink
O pritisku na prištinsku stranu Vučić je rekao da je mnogo teško kada razgovarate sa iracionalnim ljudima misleći na predstavnike Prištine.
- Njih ni za šta nije briga. Mi razumemo da je bilo zločina i sa jedne i sa druge strane. Ali oni to ne prihvataju. Negde smo počinili tri genocida, negde smo počinili pet genocida. Oni nisu hteli da pričaju o bilo čemu, već samo da su Srbi počinili genocid 1878. godine - kaže Vučić.
Oni nas ubeđuju da nemaju arhivu OVK koju kada im mi pokažemo, kažu da ne postoji. Kada vidite da neko traži način samo da sabotira dijalog mi smo u mnogo teškoj situaciji - rekao je Vučić.
Preporučujemo
PREDSEDNIK OTKRIO STRATEGIJU ALBANACA: Vučić se obratio građanima nakon sastanka sa Kurtijem (VIDEO)
19. 07. 2021. u 16:30 >> 17:11
VUČIĆEVO UPOZORENjE UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Evropa mora da shvati, Amerika se nikad više neće vratiti
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića, u kojoj upozorava da Evropska unija mora da se suoči sa činjenicom da se Sjedinjene Američke Države nikada neće vratiti starom modelu odnosa sa Evropom, objavljena je kao udarna vest na naslovnoj strani svetskog izdanja ruskog portala Sputnjik, kao i na ruskoj agenciji RIA Novosti.
27. 01. 2026. u 07:44
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
GRAD NA RUBU PONORA: Klizišta odnela zemljište ispod kuća na Siciliji - snimci su JEZIVI (VIDEO/FOTO)
KATASTROFALNO nevreme koje je pogodilo jug Italije izazvalo je nezapamćenu štetu, a najkritičnije je na Siciliji, gde se u gradu Nišemiju urušio čak četiri kilometra dug deo litice. Zbog klizišta je više od hiljadu ljudi hitno evakuisano, jer je klizište bukvalno odnelo zemlju ispod kuća.
27. 01. 2026. u 11:26
Komentari (1)