PAZARAC U PRITVORU: Policija u Aleksandrovcu zaplenila 9.570 paklica švercovanih cigareta

Г.Ћ.

17. 09. 2020. u 20:36

ZBOG sumnje da je švercovao akciznu robu i falsifikovao isprave, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Aleksandrovcu uhapsili su I.K.(37) iz Novog Pazara, zaplenivši tom prilikom 9.570 paklica cigareta bez odgovarajuće dokumentacije.

ПАЗАРАЦ У ПРИТВОРУ: Полиција у Александровцу запленила 9.570 паклица шверцованих цигарета

Foto: PU Kruševac

Policija je cigarete i ručno pravljen radio aparat pronašla u automobilu „folksvagen pasat“ beogradske registracije kojim je upravljao osumnjičeni, a ustanovljeno je i da su na vozilu nepripadajuće registarske tablice.

Foto: PU Kruševac

Po nalogu tužioca, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Brusu na saslušanje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom