MALO POZNAT NADIMAK MILUTINA MRKONJIĆA: Stranačke kolege su ga oslovljavale na poseban način
MEĐU socijalistima Milutin Mrkonjić bio je poznat po nadimku ćale, a tako se i ponašao prema mlađim drugovima iz stranke.
Arhiva
Predsednik poslančke grupe SPS Đorđe Milićević pamtiće ga po mnogo čemu, ali najviše po jednom događaju iz bolnice.
- Samo nekoliko dana posle saobraćajne nesreće koju sam jedva preživeo, u bolničku sobu leteo je Mrka. Rekao mi je - sine, došao sam da se lično uverim da li je sve u redu. Dobro sam, ćale, odgovorio sam mu. Za njim je išla i Ana Bekuta, doneli su njene diskove, a Mrka se u njegovom stilu našalio da će dobiti samo, ako se dobro brinu o meni - rekao je za "Novosti" Đorđe Milićević.
Preporučujemo
PRVA LjUBAV MILUTINA MRKONjIĆA ZA KOJU MALO KO ZNA: Samo jednom je govorio o njoj
27. 11. 2021. u 21:37
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)