LITVANCI SU SE BORILI LAVOVSKI: Turski predstavnik je opravdao ulogu favorita u prošlom kolu
ŽALGIRIS će u 14. kolu Evrolige ugostiti Anadolu Efes.
Foto: Profimedia
Borili su se igrači livanskog kluba lavovsi u Beogradu, međutim, na kraju su dožieli poraz od Partizana rezultatom 84:78.
Loni Voker je bio taj koji je držao svoj tim, Amerikanac je u prvom poluvremenu pogodio pet trojki.
Silvanu Fransisku je dugo trebalo da se probudi, dok su Meneka i Gedraitisa lične greške izbacile iz ritma.
Žalgiris ima jako dobar tim, Andrea Trinkijeri je svestan kvaliteta svojih igrača i neće dopustiti da ga jedan poraz poremeti
Danas im na megdan stiže Anadolu Efes, ekipa koja je u prethpdnom kolu savladala Bajern.
Verujemo da će domaćin slaviti.
NAŠ TIP: Žalgiris - Anadolu Efes 1 (kvota 1,60)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Preporučujemo
RUSIJA U ŠOKU: Velika zvezda tenisa se odrekla ruskog državljanstva, druga za sedam dana!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to naziva Rusija, i dalje se s posebnom pažnjom prati širom sveta, pa i prateći sportski segmenti koji se tiču sankcija ruskim i beloruskim sportistima. Najnovije vesti na tu temu ne tiču se direktno sankcija, ali svakako njihovih posledica. One su, naime, dovele do nove situacije koja se Rusima baš i neće svideti.
04. 12. 2025. u 13:20
KAKAV POTEZ! Evo šta je Nemanja Radonjić uradio nakon što ga je Zvezda odstranila iz takmičarskog tima
Najnovije vesti iz FK Crvena zvezda prilično su burne.
03. 12. 2025. u 19:35
FUDBALSKI SVET OVO NE PAMTI! Vanja Milinković Savić oborio svetski rekord
Srpski golman je odveo Napoli u četvrtfinale Kupa Italije tako što je u penal seriji protiv Kaljarija najpre postigao gol u sedmoj seriji, a potom odbranio udarac Luvumba u 10. seriji.
04. 12. 2025. u 11:36
Komentari (0)