SVE IDE PO PLANU: Kazahstanka za sada blista!

М.М.

08. 07. 2024. u 09:05

ELENA Ribakina i Ana Kalinska će na Vimbldonu odigrati meč četvrtog kola.

СВЕ ИДЕ ПО ПЛАНУ: Казахстанка за сада блиста!

Foto: EPA-EFE/DANIEL GONZALEZ

Kazahstanka igra sjajno na ovom turniru i ne namerava da se zaustavi. Ige Švjontek više nema u žrebu i to će joj dati dodatnu motivaciju pred nastavak turnira.

Najveći poblem za sada imala je u drugom kolu kada joj je Laura Sigemund oduzela set, nešto kasnije rutinski je odradila posao protiv Karoline Voznjacki, prepustila joj je samo jedan gem.

Ribakina ima snažne udarce i to na ovoj podlozi deluje zastrašujuće, u poslednjem duelu je imala 9 as udaraca.

Njena današnja protivnica u dosadašnjem delu turnira nije izgubila set, a u prethodnom kolu je bila bolja od Ljudmile Sansonove.

NAŠ TIP: Ribakina - Kalinska 1-1 (kvota 1,50)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NIJE TAČNO! Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

"NIJE TAČNO!" Dejan Stanković uputio oštar demantij povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji!

Povodom neistinitih i tendencioznih tvrdnji nekih medija da je trener fudbalskog kluba Crvena Zvezda Dejan Stanković pružio podršku "dojučerašnjem selektoru vaterpolo reprezentacije Srbije Urošu Stevanoviću i reprezentativcima koji su odlučili da ne igraju za nacionalni tim dok je Slobodan Soro predsednik Vaterpolo saveza Srbije", agencija Tanjug obratila se našem proslavljenom fudbaleru i treneru Dejanu Stankoviću i direktoru VK Radnički Kragujevac Jugoslavu Vasoviću.

19. 05. 2026. u 14:50

Komentari (0)

NEMA ALBANCA KOJI NIJE U NEVERICI! Ovako su rukometaši Srbije proslavili plasman na Svetsko prvenstvo! (VIDEO)