SUTRA POČINJE FEDRARO: Posle godinu dana pauze u Kulturnom centru Kruševac
POSLE godinu dana pauze, Festival dramskog amaterskog stvaralaštva Rasinskog okruga-FEDRARO nastavlja se u sutra u Beloj sali Kulturnog centra Kruševac.
Foto: Arhiva KCK
Prva izvedena predstava biće delo Dramskog studija KUD “Vuk Karadžić” (Trebotin,Žabare i Mala Vrbnica), koji će se od 19 sati predstaviti sa komadom “Đavolja posla” Miroljuba Nedovića u režiji Nenada Đekića.
Tokom juna, napominju organizatori, održavaće se i prateći programi FEDRAR-a poput Likovne kolonije “Mr Ratko Todosijević Baćo” i SUPES-Vidovdan Poezija SRB.
Preporučujemo
PRAŠKA ŠKOLA U BANATU: "Filmski klasici - 55 godina Praške škole" u Zrenjaninu
18. 05. 2021. u 12:11
IZLOŽBA ART KVADRAT U ZRENjANINU: Pedesetak autora izlaže u Kulturnom centru
17. 05. 2021. u 17:09
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)