PRIMLJENA SAMO TRI NOVOOBOLELA: U leskovačkoj kovid bolnici manje od 100 hospitalizovanih

И.М.

10. 05. 2021. u 15:20

BROJ ljudi kojima je bilo neophodno bolničko lečenje zbog infekcije virusa korona, u odnosu na vrh poslednjeg talasa zaraze, u Leskovcu je prepolovljen, a već drugi dan ovdašnja kovid bolnica ima manje od 100 hospitalizovanih.

ПРИМЉЕНА САМО ТРИ НОВООБОЛЕЛА: У лесковачкој ковид болници мање од 100 хоспитализованих

Foto: I.M.

U poslednja 24 časa u bolnicu su primljena samo tri novoobolela, dok su četiri pacijenta otpuštena kućama, pa je trenutno na lečenju 98 ljudi.

Smrtnih ishoda nije bilo. Na respiratoru su tri osobe od kojih je jedna intubirana, a dve se nalaze na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji. Na terapiji kisonikom je 70 pacijenata.

Na lečenju je 56 osoba iz Leskovca, 13 iz Vlasotinca, 10 iz Lebana, devet iz Bojnika, sedam iz Medveđe, dve iz Svilajnca i jedna iz Kuršumlije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

TOTALNI OBRT! Partizan demantovao da je potpisao ugovor sa Penjarojom