POTPUNA OBUSTAVA SAOBRAĆAJA: Radi se završni sloj asfalta
PREDUZEĆE za puteve „Kragujevac“ d.o.o. obaveštava da će zbog izrade završnog sloja asfalta biti obustavljen saobraćaj na delovima državnog puta Svilajnac – Medveđa.
Foto:Z.Gligorijević
Zbog toga će saobraćaj biti preusmeren na putni pravac Svilajnac – Glogovac – Medveđa, a građani mogu da koriste i druge alternativne pravce.
Sutra, 8. oktobra, i u sredu, 9. oktobra, radovi će se izvoditi u selu Grabovac, te će biti zatvoren jedan od ulaza u selo – onaj koji je bliži Despotovcu. Za saobraćaj će biti obustavljena deonica od skretanja za Grabovac do puta za Sedlare, koji će biti prohodan.
U četvrtak, 10. oktobra, radovi će se izvoditi u selu Jasenovo, pa će biti zatvoreni ulazi u selo Suboticu i Roandu do raskrsnice u Medveđi. Za saobraćaj će biti obustavljena i deonica od ulaza u selo Subotica i Roanda do raskrsnice u Medveđi, dok će skretanje za Jagodinu biti prohodno.
Preporučujemo
ŽENSKI “RUKOPIS“ SENZIBILNIJI: Izložba „Žene umetnice“ pred paraćinskom publikom (FOTO)
11. 03. 2026. u 17:47
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)