PAKETI ZA BEBE: Potpisani ugovori između Šapca i Ministarstva za brigu o porodici
GRADONAČELNIK Šapca dr Aleksandar Pajić je u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju sa ministarkom prof. dr Darijom Kisić potpisao Ugovor o dodeli bespovratnih sredstava za nabavku poklon paketa i opreme za bebe rođene u 2024. godini, čija majka ima prebivalište na teritoriji grada Šapca.
foto v mitrić
Grad Šabac je budžetom za ovu godinu opredelio šest miliona dinaraza nabavku paketa i opreme za bebe, a uz sredstva od 2,904 miliona dinara koliko je dobio od Ministarstva za brigu o porodici i demografiju.
- Pakete ćemo upotpuniti nekim novim proizvodima koji su potrebni za negu beba u prvim nedeljama i mesecima. Zajedno sa svojom državom nastavićemo da pružamo pomoć i podršku majkama i deci - istakao je gradonačelnik Pajić.
Preporučujemo
ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVLjE VRANjE: Alergije učestalije od respiratornih infekcija
09. 03. 2026. u 16:45
U SLAVU FUDBALSKOG STRUČNjAKA: Održan Memorijalni turnir „Miša Popović“
09. 03. 2026. u 16:10
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)