VELIKO PROLEĆNO SPREMANJE VLASOTINCA: Nova oprema i za „Komunalac“
RADNICI vlasotinačkog JKP „Komunalac“ završili su uređenje dela varoši kod brane, a redovni poslovi su bili intenzivirani kako bi mesto dodatno uredili pred predstojeće praznike.
foto: OU Vlasotince
Uređenje javnih površina biće nastavljeno nakon uskršnjih praznika, a ekipe ovog preduzeća dežuraće i tokom prazničnih dana.
Vlasotince je u poslednjih godinu i po dana značajno poboljšalo uslove za rad komunalnih službi. U ovom periodu nabavljena su nova vozila, oprema i alati ukupne vrednosti od skoro 150 miliona dinara.
Ova lokalna samouprava će uskoro početi sa iznošenjem smeća iz svih mesnih zajednica koje gravitiraju varoši, a kante za smeće biće podeljene i seoskim domaćinstvima.
Preporučujemo
BOSANSKIM "SPECIJALCIMA" SE SMEJE CEO SVET: Izbačeni sa takmičenja, a krivi im Srbi i Dodik (FOTO/VIDEO)
SNIMAK specijalaca iz Federacije BiH na takmičenju SWAT Challenge u Ujedinjenim Arapskim Emiratima postao je potpuni hit na društvenim mrežama.
12. 02. 2026. u 14:42
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)