NOVA IZLOŽBA U SMEDEREVSKOM CENTRU ZA KULTURU: Radovi sa likovne kolonije „Kostolac 2022.“
U Centru za kulturu u Smederevu u ponedeljak, 20. februara biće otvorena izložba likovnih radova nastalih tokom kolonije u Kostolcu prošle godine.
Ilustracija/Foto: Nenad Zivanovic
Izložbu organizuje Udruženje likovnih stvaralaca „Spektar“. Otvaranje izložbe zakazano je za večeras, u 18 časova u galerijskom prostoru Centra za kulturu.
Izložba će trajati do 7. marta.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAJLEPŠA SRBIJA: Izložba slika u Etnografskom muzeju do 23. februara
16. 02. 2023. u 15:11
INTERDISCIPLINARNA IZLOŽBA U MUZEJU NAUKE I TEHNIKE SANU: Informatika za svako dete
17. 02. 2023. u 13:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)