Vranje dobija novi vrtić u naselju Raška
VRANjE će naredne godine dobiti novi savremeni vrtić kapaciteta 250 mesta u naselju Raška, gde su intezivirani radovi na izgradnji.
Foto: J.S.
Kako je za "Novosti" rekla zamenica gradonačelnika Vranja, Zorica Jović otvaranjem ovog vrtića najpre će se olakšati roditeljima u ovom delu grada, kao i drugim delovima koji gravitiraju ka ovom naselju jer će dobiti vrtić u svojoj neposrednoj blizini, a kao prednost navodi i to što će se rasteretiti grupe u ostalim gradskim vrtićima iako Predškolska ustanova „Naše dete“ nema liste čekanja.
Reč je o zajedničkoj investiciji grada i Ministarstva privrede.
Kako kaže Jovićeva u ove namene lokalna samouprava zdvojila je 110 miliona dinara, a ministarstvo 80, tako da je ukupna vrednost radova 190 miliona dinara.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U PČINjSKOM OKRUGU: Još 52 zaražene koronom, hospitalizovano 78 pacijenata
26. 11. 2021. u 10:35
UKUSI VRANjA: U pripremi kapitalna knjiga o istoriji običaja i tradiciji ovog grada
24. 11. 2021. u 16:35
LEKARI UČINILI SVE DA GA SPASU: Ovo je tinejdžer iz Vranja koji je preminuo od korone
23. 11. 2021. u 11:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)