DANI TURIZMA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Besplatan obilazak sedam turističkih lokacija
POVODOM obeležavanja Dana turizma, 27. i 28. septembra građani Braničevskog okruga besplatno mogu obići sedam turističkih lokacija.
Foto: D. N.
Među njima su arheološki park Viminacijum u Kostolcu, Narodni muzej u Požarevcu i Ramska tvrđava kod Velikog Gradišta. Posetioce čekaju i Golubački grad, Zavičajni muzej u Petrovcu na Mlavi, Zavičajni muzej Homolja u Žagubici i pećina Ravništarka kod Kučeva.
Prilikom poseta obavezno je poštovati sve epidemiološke mere u cilju sprečavanja širenja korona virusa.
Preporučujemo
EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Korona virusom zaraženo još 120 osoba
22. 09. 2021. u 17:41
MASOVNA IMUNIZACIJA BEZ ZAKAZIVANjA: Vakcinisanje u Medicini rada od 8 do 19 sati
21. 09. 2021. u 17:00
ZBOG ALKOHOLA I DROGE ZADRŽANO ŠEST VOZAČA: Kontrola saobraćaja u Braničevskom okrugu
20. 09. 2021. u 17:08
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)