NOVO IZNENAĐENJE U DEJVIS KUPU: Amerikanci ispali u četvrtfinalu!
Teniska reprezentacija Australije plasirala se u polufinale Završnog turnira Dejvis kupa, pošto je danas u četvrtfinalu u Malagi pobedila selekciju Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 2:1.
Foto: Instagram/djokernole
Prvi poen Australiji doneo je Tanasi Kokinakis, koji je savladao Amerikanca Bena Šeltona 6:1, 4:6, 7:6 (16:14).
Amerikanci su potom stigli do 1:1, pošto je Tejlor Fric nadigrao Australijanca Aleksa de Minora 6:3, 6:4.
Pobedu Australijancima doneli su Metju Ebden i Džordan Tompson, koji su pobedili Amerikance Tomija Pola i Bena Šeltona 6:4, 6:4.
Australija će u polufinalu Dejvis kupa igrati protiv pobednika meča između Italije i Argentine, koji je na programu večeras.
U prvom polufinalu će se sastati Holandija i Nemačka.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)