"DEGRADIRAJU ŽENE DA NAPAKOSTE NOVAKU": Đoković ovako nešto nije do sada doživeo
VELIKOM broju teniskih navijača i "eksperata" trn u oku i dalje je Novak Đoković koji pomera granice iz meseca u mesec, a "Tennis Channel" otišao je korak dalje u svojoj netrpeljivosti prema Noletu.
FOTO: Tanjug/AP
Poslednja "ideja" je da Đoković ima identičan broj grend slem titula kao Margaret Kort, teniserka koja je igrala u periodu od 1960. do 1977. godine, pa da zbog toga još uvek nije takozvani "GOAT".
Iako se recimo Majkl Džordan i Lebron Džejm ne porede sa Kejtlin Klark i Sabrinom Ionesku, Lionel Mesi i Kristijano Ronaldo sa Ališom Leman i Aleksijom Puteljas, mrzitelji Novaka Đokovića odlučili su da Nole nije najbolji svih vremena u muškoj konkurenciji jer "juri" Margaret Kort...
Upravo je spomenuto poređenja bila tema na društvenoj mreži "Iks", gde je nekadašnji teniser, Pol Meknami, ogorčen što je na "Tenis kanalu" rečeno da Novak juri Kortovu, a kao odgovor na objavu novinara Kristofera Džonsona:
- Tenis kanal nam govori da Đoković juri rekord Margaret Kort za najviše grend slem titula ikada "od strane ljudskog bića". Da li iko zna da li Novak razmišlja o tome da li juri rekord Kortove? Ili je ovo kreacija Tenis kanala - napisao je Džonson, na šta se nadovezao Meknami:
- Ako postoji jedna stvar koju Đoković ne radi, to je da juri Margaret Kort. On je stvorio svoju istoriju za sebe, što je muški tenis je l' da? Ovakva poređenja su besmislena i degradirajuća za rekorde žena u svim sportovima da budem iskren - napisao je čuveni dubl igrač.
BONUS VIDEO: Aleks Koreča za Novosti o "velikoj trojci": Ono što su uradili ravno je čudu
Preporučujemo
SENZACIJA NA ROLAN GAROSU: Šesti teniser sveta eliminisan u trećem kolu!
31. 05. 2024. u 15:59
FORMA JE PRIVREMENA, KLASA JE VEČNA" Britanac uputio neverovatne reči Novaku Đokoviću
31. 05. 2024. u 15:50 >> 16:05
KO BI SE OVOME NADAO: Klub koji sa klupe predvodi dželat Srbije i Crne Gore na pragu je ulaska u drugu fazu Lige šampiona!
Karabag, ciljajući da prekine seriju od pet utakmica bez pobede protiv holandskih timova u Evropi, dočekuje Ajaks na "Republičkom stadionu Tofik Bahramov" u okviru šestog kola Lige šampiona.
10. 12. 2025. u 07:40
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)