DRAMA U MELBURNU: Ovo je čovek zbog koga je prekinut meč Đokovića i Sinera

Najbolji srpski teniser Novak Đoković igra veliko polufinale Australijan opena protiv Janika Sinera, a posle 2:0 za Italijana u trećem setu, pri rezultatu 6:1, 6:2 i 5:5, meč je prekinut.

ДРАМА У МЕЛБУРНУ: Ово је човек због кога је прекинут меч Ђоковића и Синера

FOTO: Tanjug/AP

Naime, u jednom momentu sve je stalo pošto je pozlilo jednom od navijača. Usledilo je komešanje na tribinama, a teniseri su stali.

Sudija je pitao Janika da li želi da nastavi, ali je Italijan odmahnuo glavom. Potom, lekari su ušli na tribinu, ukazali pomoć jednom starijem gospodinu, a posle nekog vremena, on je ustao i mahnuo svima da je bolje.

Tako, meč je nastavljen i velika borba dvojice sjajnih tenisera u Melburnu.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu