RUNE ĆE MORATI DA SE POMUČI: Đoković nakon trijumfa poslao moćnu poruku
NEVEROVATNA pobeda Novaka Đokovića nad Stefanosom Cicipasom obezbedila je Srbinu novo finale.
FOTO: Tanjug/AP
- Fenomenalan i uzbudljiv meč. Dobro sam počeo, Imao sam šanse rano da mu uzmem u drugom setu brejl. Nisam uspeo. Podigao je publiku na noge. Eto, ovakvi mečevi, stvarno, puno znače, iz više razloga u ovoj fazi moje karijere, da mentalno i fizički pokažem da mogu da se nosim do poslednjeg udarca sa mlađima od sebe. Podigao je u drugom setu nivo tenisa. Drago mi je što sam uspeo da savladam ovaj izazov, rekao je Nole i potom govorio o narednom rivalu:
- Holger Rune je sjajan čovek, volim ga puno. Dobar je za tenis. Veliki je borac. Lepo se slažemo. Trenirali smo mnogo u Monaku zajedno. Zaslužio je uspeh. Sutra će imati tešku bitku. Moraće da se potrudi na terenu. Van njega smo veliki prijatelji, ali na terenu mora da radi naporno da pobedi.
BONUS SADRŽAJ
Da li ste znali da je Novak Đoković u svojoj knjizi izneo plan kako da za samo četrnaest dana transformišete i telo i život? Uz nedeljni jelovnik, korisne savete za poboljšanje varenja i izvrsne recepte koji se lako pripremaju, lako ćete se osloboditi viška kilograma i poboljšati zdravlje. Novak vam otkriva i lake vežbe za razgibavanje, iste one koje i on radi pre svakog meča.
Naručite onlajn svoj primerak knjige "Serviraj za pobedu" i krenite stopama najboljeg na svetu.
Takođe, još jedna knjiga o našem asu koja je izazvala veliku pažnju nosi naziv "Novak, pariske priče".
Prođite uz Novaka sve njegove emotivne trenutke u upoznajte ga u jednom potpuno drugom svetlu. Poručite još danas vaš primerak ovog remek dela koje će vas odvesti na najslavnije teniske terene.
BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI
Preporučujemo
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
PAO ALEKSANDAR LUKAŠENKO: Ovo je njegova prva reakcija (VIDEO)
Najnovije vesti iz Belorusije su prilično neočekivane.
30. 12. 2025. u 19:58
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (1)