ANA IVANOVIĆ ZANOSNA KAO NIKADA PRE: Srpkinja u beloj haljini oduševila svet (FOTO)

Александар Илић
Aleksandar Ilić

31. 07. 2022. u 11:34 >> 11:37

NEKADAŠNjA teniserka Ana Ivanović ne prestaje da oduševljava javnost svojim objavama na društvenim mrežama.

АНА ИВАНОВИЋ ЗАНОСНА КАО НИКАДА ПРЕ: Српкиња у белој хаљини одушевила свет (ФОТО)

Foto: Profimedia

Jedna od najlepših teniserki i dalje oduševljava navijače objavama, a poslednja u nizu bacila je navijače u trans.

Supruga bivšeg nemačkog fudbalera Bastijana Švajnštajgera objavila je fotografiju na Instagramu gde je raspametila svojim izgledom.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Osvajačica Rolan Garosa iz 2008. godine pozirala je u bazenu u providnoj beloj haljini, a fanovi su bili oduševljeni izborom odevne kombinacije prelepe Srpkinje.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
KRIZA NA STAMFORD BRIDŽU: Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige

Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.

13. 12. 2025. u 07:30

Komentari (1)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?