BIVŠA ČETVRTA TENISERKA SVETA SE PONOVO UZDIŽE: Francuskinja nakon preokreta osvojila osmi trofej u karijeri
FRANCUSKA teniserka Karolin Garsija osvojila je danas VTA turnir serije 250 u Bad Homburgu.
Foto: Ilustracija
Garsija je u finalu posle preokreta savladala Kanađanku Bjanku Andresku sa 6:7 (5), 6:4, 6:4 posle dva sata i 47 minuta igre.
Francuskinja je tako došla do osmog trofeja u karijeri. Ona se trenutno nalazi na 75. mestu, a njen najbolji plasman na VTA listi bio je 2018. kada je bila 4.
BONUS VIDEO: Poruka rumunske teniserke čitaocima "Novosti"
Preporučujemo
JOŠ JEDAN "OTKAZ" VIMBLDONU: Američa teniserka odustala od Otvorenog prvenstva Engleske
25. 06. 2022. u 16:45
A IGRAO ZA REAL: Šuker morao da proda stan da plati dug Hrvatskoj - tako je "izgubio prijatelja" Mamića
25. 06. 2022. u 12:25 >> 12:41
GLUMILA JE NECINU UČITELjICU: Ovako danas izgleda glumica iz "Srećnih ljudi" (FOTO)
25. 06. 2022. u 09:12
STARA DAMA LEČI EVROPKE RANE U RIMU: Vučica je (skoro) nepobediva na Olimpiku, ovde su slavili samo Inter i Napoli (plus Torino dva puta)
ROMA dočekuje Juventus na Olimpijskom stadionu u ključnom susretu u trci za kvalifikacije za Ligu šampiona.
01. 03. 2026. u 06:00 >> 03:00
DA LI JE MOGUĆE? Iran se povlači sa Svetskog prvenstva u fudbalu?! Evo ko će ga zameniti!
Najnovije vesti vezane za rat koji je otpočeo na Bliskom istoku, a napad na Iran bio je okidač za to, tiču se Svetskog prvenstva u fudbalu čiji su domaćin i Sjedinjene Američke Države.
28. 02. 2026. u 22:46 >> 23:00
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)