MIHA BRANI NOVAKA: "Đoković je žrtva, smešno je staviti broja jedan u imigracioni hotel"
TRENER Bolonje, srpski stručnjak Siniša Mihajlović, govorio je za italijanske medije o problemima Novaka Đokovića, ali i nekih njegovih igrača koji su odbijali vakcinu protiv koronavirusa. U slučaju najboljeg tenisera sveta, legenda srpskog fudbala je jasan - Đoković nije zaslužio da ga australijske vlasti tretiraj ukao kriminalca!
FOTO: AP/Tanjug
Đokovićeva golgota traje već peti dan, a Miha smatra da krive treba tražiti u vlasti Australije.
- Situacija je škakljiva, ali za mene organizatori nisu u pravu. Trebalo je da slede vladine smernice i ne garantuju Đokoviću da će moći da igra. Ako je otišao u Australiju, to znači da su postojali uslovi da dobije medicinsko izuzeće.
Foto: AP
- Po meni, Đoković je žrtva. On ne snosi najveću odgovornost za ovu zbrku. Smešno je zatvoriti najboljeg tenisera sveta u hotel za deportaciju, čak i ako su tako rasvetljeni uslovi u kojima žive oni koji traže azil. Trebalo je da poštuju pravila, ovako su Đokovića pretvorili u heroja svih antivaksera - rekao je Miha, uz konstataciju da je sve ovo moglo da se reši interno, između države Viktorija i savezne vlade Australije.
BONUS GALERIJA
BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)