ĐOKOVIĆ JE U PRAVU, OVO JE DOKAZ! Savez Australije pogrešno obavestio igrače (FOTO)
AUSTRALIJANCI su napravili grešku, a sada ceh plaća Novak Đoković. Pojavio se dokaz da je srpski teniser u pravu.
FOTO: AP
Teniski savez Australije napravio je veliku grešku prilikom formiranja dokumenta o medicinskom izuzeću.
Dokument koji je igračima dostavljen 7. decembra imao je u sebi stavku da svako ko je preležao korona virus u proteklih šest meseci, tačnije nakon 31. jula 2021. godine ima pravo na medicinsko izuzeće, što, ispostaviće se, nije tačno.
Mesec dana ranije Federalna Vlada obavestila je Teniski savez Australije da neće biti dovoljno da ljudi prilože potvrdu o preležanom kovidu za putovanje kroz zemlju, već da će morati da prilože potvrdu o vakcinaciji.
Ta stavka nije bila naglašena u dokumentu dostavljenom Đokoviću, gde je istaknuto da je vakcinacija "preporuka", ali ne i obaveza.
Dokument Federalne Vlade nije bio nikada u rukama srpskog tenisera, jer Teniska federacija Australije nije promptno reagovala
BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
PREOKRET: Advokat tvrdi da bi Novak Đoković mogao da zaigra u Melburnu!
07. 01. 2022. u 07:44
OGLASIO SE VELIKI NOVAKOV PRIJATELj: Pospišil uz Srbina, PTPA objavila oštro saopštenje!
07. 01. 2022. u 08:40
MEČ SEZONE U BERGAMU: Juve se bori za Ligu šampiona, "Boginja provincije" za mesto koje vodi u Evropu
JUVENTUS večeras gostuje Atalanti u jednom od ključnih mečeva u borbi za plasman u Ligu šampiona (20.45), a sa samo sedam kola do kraja sezone oba tima su svesna da bi novi kiks mogao skupo da ih košta.
11. 04. 2026. u 08:00
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
OTAC LjUBA RANKOVIĆ TUGUJE: Sin mu preminuo u 41. godini - "Na spomeniku mu piše..."
NEMA većeg iskušenja, niti većeg bola nego nadživeti svoje dete. I ne postoji čovek, bio on vernik ili ateista, koji se u tako strašnom trenutku neće zapitati zašto je Bog to dozvolio.
11. 04. 2026. u 11:40
Komentari (1)