ŠOK! Đoković bez borbe u četvrtfinalu
NOVAK Đoković ostvario je plasman u četvrtfinale Mastersa u Parizu bez izlaska na teren.
Tanjug/AP
Francuski teniser Gael Monfis predao je meč zbog povrede prepone.
Spekulisalo se da će se to desiti još dan ranije, nakon što je Monfis prošao Manarina, ali je neizvesnost bila sve do pred sam početak meča, kada je Francuz i definitivno odlučio da se povuče.
On se povredio još na početku meča drugog kola protiv Manarina, u pokušaju da stigne jednu tešku loptu na forhendu. Posle ukazane pomoći je nastavio da igra, dobio je meč u tri seta, ali je odmah potom priznao da postoje izgledi da ne izađe na megdan Novaku.
- Uradićemo ultrazvuk, da vidimo da li se nešto vidi, iako sam još vruć. Videćemo kako će telo reagovati kada se ohladim. Ja ni sa 100 odsto nisam uspeo da pobedim Đokovića, tako da teško da bi i sa 60 odsto imao šanse. Videću da li imam zeleno svetlo od strane doktora, posle toga ću odlučiti - rekao je Monfis po završetku meča sa Manarinom.
Crne slutnje po domaćina su se obistinile, pa će Novak bez borbe u četvrtfinale, gde će igrati protiv pobednika meča između Kamerona Norija i Tejlora Frica.
Preporučujemo
OVO NIKO NIJE OČEKIVAO: Novak Đoković dobija dodatni slobodan dan u Parizu?
03. 11. 2021. u 21:44
ĐOKOVIĆ SAZNAO PROTIVNIKA: Novak protiv redovne mušterije u osmini finala Pariza
03. 11. 2021. u 20:25
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)