"HAJDE DA SLAVIMO NOVAKOVU VELIČINU": Legendarna teniserka nahvalila Đokovića kao malo ko!
NOVAK Đoković nije uspeo da osvoji medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pa se sada sprema za Ju-Es open.
Foto: AP
Čuvena teniserka Kris Evert, osvajačica 18 grend slem titula pohvalila je svetskog broja jedan komentarišući članak lista "TenisBaz".
- Sviđa mi se Novak. On je čovek. On je pametan. On misli o poboljšanju statusa igrača u tenisu. On vraća svojoj zemlji. On priznaje svoje nedostatke. On ima strast. On se ne plaši da uđe u ‘rovove’. Hajde da slavimo njegovu veličinu - napisala je Evert.
Podsetimo, Ju-Es opena počinje 30. avgusta i traje do 12. semtembra.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (2)