NOVI BEOGRAD ISPAO: "Vukovi" u revanšu osminefinale Evropa kupa izgubili od Vuljagmenija sa 9:8

S. K.

06. 03. 2021. u 18:20

NOVI Beograd se oprostio od Evrope. "Vukovi" su u revanš utakmici osmine finale izgubili od vaterpolista Vuljagmenija - 8:9 (1:2, 2:1, 3:3, 2:3). U prvom meču u Beogradu bilo je 7:7.

НОВИ БЕОГРАД ИСПАО: Вукови у реваншу осминефинале Европа купа изгубили од Вуљагменија са 9:8

Dugo će puleni Vladimira Vujasinovića da žale za propuštenim prilikama u poslednjoj četvrtini. Jer, kod 8:8 nisu iskoristili igrača više, a potom i zicer, što je dva minuta pre kraja kaznio Bašić za 9:8.

Naš tim je u meč ušao nervozno, što je domaćin iskoristio da brzo povede sa 2:0. Brzo su se igrači Novog Beograda smirili, do poluvremena izjednačili na 3:3 i u nastavvku vodili žestoku borbu za svaku loptu. U poslednjoj četvrtini naš tim je vodio sa 7:6 i 8:7, ali su u finišu ostali bez daha. U poslednjem minutu Filipović i drugovi imali su dva napada, ali nisu ozbiljno ugrozili gol Grka.

Golove za Novi Beograd postigli su: Filipović 2, Gogov 2, Šašavili 2, Nikolov 2.