SRBIJI SREBRO: Juniorski šampionat Balkana za odbojkaše u Vrnjačkoj Banji
Na odojkaškom Balkanskom prvenstvu u Vrnjačkoj Banji juniorska reprezentacija Srbija zauzela je drugo mesto i osvojila srebrnu medalju.
OSS
Posle velike borbe i meča u vrnjačkoj Hali sportova koji je trajao čak 118 minuta, „orlići“ su u finalu ipak poraženi od Bugarske sa 1:3 (17:25, 25:22, 23:25, 21:25).
U meču za treće mesto Turska je sa 3:2 pobedila Grčku, dok je Albanija sa 3:0 savladala Severnu Makedoniju i plasirala se na petu poziciju.
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)