RUKOMETAŠI PARTIZANA ELIMINISALI METALOPLASTIKU: Crno-beli u četvrtfinalu Kupa Srbije u Šapcu savladali branioca trofeja sa 31:30

S. K.

22. 02. 2023. u 22:00

RUKOMETAŠI Metaloplastike neće odbraniti trofej u Kupu prof. dr Branislav Pokrajac. Šapčane je u četvrtfinalu na njihov terenu eliminisao Partizan – 30:31 (17:16). Beograđani su preokret napravili u poslednjih deset minuta meča kada su 26:27 pretvorili u 31:28. Domaćin je do kraj uspeo da ublaži poraz.

РУКОМЕТАШИ ПАРТИЗАНА ЕЛИМИНИСАЛИ МЕТАЛОПЛАСТИКУ: Црно-бели у четвртфиналу Купа Србије у Шапцу савладали браниоца трофеја са 31:30

Dramatično je bilo i u Kikindi. Domaćin je deset minuta pre kraja vodio sa 25:21 da bi Radnički napravio veliki preokret i na kraju slavio sa 30:28 (15:18).

Rezultati četvrtfinala Kupa Srbije za rukometaše: Metaloplastika – Partizan 30:31 (17:16), Kikinda – Radnički 28:30 (18:15), Dubočica – Dinamo 25:28 (13:14). Šamot i Vojvodina sastaju se 1.marta.