ŠOK U PARTIZANU: Nemanja Gordić pojačava velikog rivala?

Olja Mrkić

26. 12. 2020. u 14:39

PLEJMEJKER Partizana Nemanja Gordić sve je bliže odlasku iz Partizana.

ШОК У ПАРТИЗАНУ: Немања Гордић појачава великог ривала?

FOTO: KK Partizan

Ranije je interesovanje za njega pokazivala Unikaha, a navodno sada su u završnoj fazi pregovori sa Mornarom iz Bara.

Ovo bi značilo da će se reprezentativac Bosne i Hercegovine posle samo godinu i po dana vratiti u Crnu Goru, pošto je pre Partizana nosio dres Budućnosti s kojom je osvojio ABA ligu pre dve godine.

Ekipa Saše Filipovskog će ovim odlaskom biti dodatno oslabljena na poziciji pleja, ali ni crno-beli ne sede skršenih ruku.

Zamena za košarkaša iz Bosne i Hercegovine trebalo bi da bude Demetrijus Džekson. Bivši košarkaš Boston seltiksa, u prethodnom periosu nosio je dres Ritasa iz Viljnusa.

Ukoliko Gordić pređe u Mornar, on će Mihailu Pavićeviću biti na raspolaganju tek od 14. kola kada je dozvoljeno registrovanje igrača među klubovima u ABA ligi. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (3)

POSLE NEKOG VREMENA: Nebojša Pajkić u javnosti- evo kako danas izgleda (FOTO)