PRVA IZJAVA RADONJIĆA PO POVRATKU: Nema vremena za priču, idemo u salu da radimo
DEJAN Radonjić se vratio u Crvenu zvezdu. Crnogorski stručnjak je danas odradio prvi trening
FOTO: KK Crvena zvezda
Ekipa je takođe obavila redovno testiranje na Kovid-19 pred meč 12. kola ABA lige protiv Igokee koji se u nedelju od 17 sati igra u Laktašima.
Na treningu je bio prisutan i poslednji novajlija Lendri Noko. Jedino je izostao Džordan Lojd koji se i dalje nalazi u izolaciji jer je pozitivan na virus korona.
U prvoj izjavi po povratku na Mali Kalemegdan Radonjić je iskazao veliko zadovoljstvo što je ponovo u Zvezdi, ali istakao je da je pred njim i igračima dosta rada.
- Veliko mi je zadovoljstvo i radujem se povratku u Crvenu zvezdu. Nema vremena za mnogo priče, idemo odmah u salu da radimo i treniramo. Imamo samo jedan dan do sledeće utakmice u ABA ligi i maksimalno smo okrenuti ka Igokei i nedeljnom duelu u Laktašima - rekao je Radonjić.
Podsetimo, Zvezda do sada u ABA ligi ima učinak 9-1, dok je skor Igokee 8-2.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
NIJE SAMO OBRADOVIĆ: Evo kome će se još Crvena zvezda zahvaliti na saradnji...
25. 12. 2020. u 15:44
NEDOVIĆ: Probao sam sve sportove, košarku sam počeo da igram zbog Indijanapolisa
25. 12. 2020. u 17:14
EMOTIVNO VEČE NA "OLIMPIKU": Legendarni kapiten se vraća kući, navijačima Rome će biti čudno da ne bodre svog voljenog sina
POSLEDNjI meč 17. kola Serije A donosi emotivan duel na Olimpiku, gde Roma dočekuje Đenovu. U centru pažnje je povratak Danijelea De Rosija u Rim, ovoga puta kao rivala, dok domaćin traži pobedu kojom bi održao korak za timovima iz vrha tabele.
29. 12. 2025. u 09:00
MILIONI AMERA SU U ŠOKU: Nikola Jokić ih je zapanjio kao niko nikada! (VIDEO)
NBA liga nema nikog sličnog niti išta slično onome što Nikola Jokić izvodi, a sada postoji i jedan neočekivani "dokaz".
29. 12. 2025. u 21:00
ZELENSKI: Spreman sam na susret sa Putinom - postoji jedan uslov
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da se sastane sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom u bilo kom formatu, ali da je za to potrebno da se ''reči i dela'' ruskog lidera podudaraju.
29. 12. 2025. u 13:08
Komentari (0)