SRBIN PONOVO MVP: Nemanja Nedović najbolji igrač Evrolige prethodne nedelje
SRBIN ponovo titula najboljeg igrača
Foto: EPA
Košarkaš Panatinaikosa Nemanja Nedović proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) petog kola Evrolige, saopšteno je danas.
Srpski bek je u pobedi svog tima protiv Fenerbahčea postigao 28 poena, od čega sedam trojki, uz po tri skoka i asistencije, što mu je donelo indeks korisnosti 28.
Prošle nedelje, u duplom kolu Evrolige, titulu MVP-ija poneo je srpski košarkaš i igrač Bajerna Vladimir Lučić.
Pratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
JOVANOVIĆ PRED DUEL SA ZVEZDOM: Imaju tim za visoke ciljeve, čeka nas težak meč
24. 10. 2020. u 12:44
HAMBURG SE U STILU VRATIO U BUNDESLIGU: Nekadašnji prvak Evrope je daleko od zone ispadanja i ne zna za poraz više od mesec dana
SERIJU od pet vezanih mečeva četa Merlina Polcina pokušaće da produži na "Meva areni" gde je od 20.30 dočekuje Majnc.
20. 02. 2026. u 08:18
"PODLACI! APSOLUTNI NITKOVI!" Rusi u šoku, ovo uopšte nisu očekivali posle dobrih vesti!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu u trenutku kada Rusi sumiraju pomešane utiske o spektaklu - a Zimske olimpijske igre Milano - Kortina 2026 se polako privode kraju.
21. 02. 2026. u 17:00
"KOSOVO, SRBIJA, USTANITE!" Tramp pozdravio i goste kojih nije bilo u sali
AMERIČKI predsednik Donald Tramp osnovao je Odbor za mir, ali je već na osnivačkom sastanku "Odbora za mir" zapretio ratom. Pretnju iz govora ponovio je i u avionu za Džordžiju. Ozbiljnost pokazuje i premeštanje nosača aviona u istočno Sredozemlje.
21. 02. 2026. u 09:40
Komentari (0)