FMP SE POJAČAO PRED PARTIZAN: "Panteri" doveli Amerikanca
FMP se bori za plasman u finale Superlige Srbije. Dok "panteri" čekaju treću utakmicu polufinala protiv Partizana, klub je angažovao pojačanje.
FOTO: AP
U pitanju je Amerikanac Kristion Judžin koji je ovu sezonu proveo u Rumuniji, u ekipi Rapida iz Bukurešta.
On je blistao u tamošnjem šampionatu, a prosečno je beležio 18 poena uz pet asistencija i 4,1 skokom po utakmici
Američki bek se školovao na univerzitetu Troj gde je proveo tri godine, a u svojoj poslednjoj sezoni je prosečno beležio 15,1 poen, 4,4 skoka i 3,2 asistencije. Posebno je bio impresivan njegov šut za tri poena koji je u toj sezoni na gotovo pet pokušaja po meču iznosio 43 odsto.
Judžin neće moći da igra protiv crno-belih, ali trebalo bi da predstavlja veliko pojačanje za narednu sezonu.
Podsetimo, utakmica Partizan - FMP igra se ovog četvrtka od 20 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić".
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)