DABL-DABL MAŠINA: Rođeni brat košarkaša Partizana Zeka Ledeja dominirao u pobedi svog tima

Set Ledej, rođeni brat jednog od najboljih košarkaša Partizana Zeka Ledeja, fenomenalno je odigrao u pobedi svog tima Arke iz Gdanje na gostovanju Zjelenoj Gori (78:73).

ДАБЛ-ДАБЛ МАШИНА: Рођени брат кошаркаша Партизана Зека Ледеја доминирао у победи свог тима

FOTO: M. Vukadinović

Ovo je bio veoma važan meč za goste u borbi za opstanak, a Ledej je bio nepogrešim.

On je ubacio 12, uz to je uhvatio 12 skokova uz jednu asistenciju i dve blokade za indeks od 21.

Ledej sam predvodi (Prokom, sada Arku iz Gdinje), pošto je prethodno Start Lublinu ubacio 16 poena uz neverovatnih 18 skokova, a u poslednja dva meseca je imao još dva impresivna dabl-dabla protiv Ščećina kada je stigao do 18 poena uz 14 skokova, odnosno protiv Ostrova Velikopoljskog kada je upisao 15 poena i 12 uhvaćenih lopti.

BONUS VIDEO: Dragan Stojković Piksi otvorio teren u Nišu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OSVEŽENJE, ADRENALIN I PORODIČNA ZABAVA: Vodič kroz najbolje akva-parkove u Srbiji ovog leta!