''MORAMO DA PRATIMO INSTRUKCIJE TRENERA'' Zek Ledej jasan pred meč sa Virtusom

Filip Milošević

27. 12. 2023. u 15:10

KOŠARKAŠ Partizana Zek Ledej izjavio je danas u Beogradu da "crno-bele" očekuje težak meč protiv Virtusa i dodao da je ekipa iz Bolonje veoma iskusan tim.

МОРАМО ДА ПРАТИМО ИНСТРУКЦИЈЕ ТРЕНЕРА Зек Ледеј јасан пред меч са Виртусом

FOTO: M. Vukadinović

Košarkaši Partizana dočekaće sutra od 18.30 časova ekipu Virtusa u 17. kolu Evrolige.

- Virtus je težak protivnik, to je veoma iskusan tim. Imaju kvalitetne veterane i nekolicinu mladih igrača, željnih dokazivanja. Moramo da izađemo na teren, da pratimo plan utakmice i uradimo ono što je potrebno. Pratićemo instrukcije koje su nam treneri pripremili - rekao je Ledej na konferenciji za medije.

Košarkaš Partizana Bruno Kaboklo izjavio je da su "crno-beli" motivisani za sutrašnjeg rivala.

- Imali smo vremena da se pripremimo, dobre treninge, spremni smo za sutra. Moramo da budemo agresivni i da igramo jako i brzo. Mislim da imamo te kvalitete i da možemo da koristimo to. Imali smo dosta vremena da odmorimo, sada smo na svom terenu - istakao je Kaboklo.

Virtus je treći na tabeli Evrolige sa 11 pobeda i pet poraza, dok je Partizan na šestoj poziciji sa skorom 9/7.


BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.

16. 03. 2026. u 12:26

Komentari (0)

PARTIZAN DOBIJA VELIKO POJAČANJE: Polaznik Ajaksove škole opcija više za Srđana Blagojevića!