"GROBARI" U EUFORIJI: Kevin Panter ostaje u Partizanu!
OVAJ dan nije mogao lepše da počne za navijače Partizana. Kevin Panter produžio je ugovor sa crno-belima.
ABA liga/ Emilija Jovanović
On će još dve godine nositi dres "parnog valjka". Sigurno da je ovo najbolji mogući posao uprave kluba iz Humske koja je uspela da zadrži kapitena i najboljeg igrača iz prošle sezone u kojoj je ekipa igrala četvrtfinale Evrolige i osvojila ABA ligu.
Pre nekoliko dana je renomirani "Jurohups" preneo da se Amerikanac dogovorio sa Barselonom, ali očigledno da je to propalo, pa je Partizan to iskoristio i uspeo da zadrži sjajnog šutera.
Ostaje da se vidi šta će biti sa drugim igračima kojima je istekao ugovor sa crno-belima. Za sada je klub napustio Matijas Lesor, dok je interesovanje za Zeka Ledeja pokazao Makabi. Strani mediji su pisali da bi Dante Egzum mogao u NBA.
Još nije poznato šta će biti sa Janisom Papapetruom i Džejmsom Nanelijem. Ipak, može se očekivati i da Amerikanac nastavi saradnju sa crno-belima.
BONUS VIDEO: NIKOLA JOKIĆ JE PONOSAN: Konj srpskog NBA asa osvojio "Subotičku milju"
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"BILA JE ČAST I ZADOVOLjSTVO": Još jedan košarkaš napustio Crvenu zvezdu
29. 06. 2023. u 08:21
A KAD JE PROŠLA PONOĆ... Novak Đoković se sa Vimbldona moli za Kosovo i Metohiju!
29. 06. 2023. u 08:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (4)