DA SE PONOVI JOKIĆ: Kada je Nikola biran, išla reklama za sendvič, a sada slatkiši (FOTO)
NA ovogodišnjem NBA draftu Mega je imala dva košarkaša - Nikolu Jovića i Karla Matkovića.
FOTO: KK Mega Soccerbet/Ivica Veslinov
Prvi je odabran kao 27. pik, dok je Matković morao da pričeka, odabran je kao 52. pik od strane Nju Orleans pelikansa.
Dok je Jović pokupio pohvale u živom prenosu, Matković je draftovan tokom reklama. On je odabran tokom reklame za slatkiše.
Kada je sa 41. mesta na draftu biran dvostruki MVP NBA lige Nikola Jokić, na ekranu je bio sendvič iz "Tako Bela", a sada vidimo da je jedna vrsta slatkiša našla svoje mesto na ekranu umesto Matkovića.
Matković je prošle sezone u ABA ligi za Megu prosečno beležio 6,1 poen i 3,3 skoka po meču.
BONUS VIDEO: OVO JE NAŠ NBA MVP: Nikola Jokić ušao u istoriju, a hteo je da bude nešto drugo
Preporučujemo
KOLIKO ZARAĐUJU SRPSKI GLUMCI? Za godinu dana luksuzan stan u Beogradu na vodi
23. 06. 2022. u 15:27
ŠTA JE ZAPRAVO BILO U KOVČEGU: Titova sahrana održana bez njegovog tela?
23. 06. 2022. u 16:10
KRIZA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi u ozbiljnim problemima pred gostovanje jedne od najrazigranijih ekipa Premijer lige
Posle bolnog poraza u Bergamu i serije skromnih rezultata u Premijer ligi, Čelsi se vraća na „Stamford bridž“ sa jasnim ciljem, prekinuti loš niz i održati korak sa ekipama iz vrha. Međutim, protivnik koji dolazi u London je trenutno jedan od najneprijatnijih u prvenstvu, Everton Dejvida Mojesa koji na krilima četiri pobede u poslednjih pet kola dolazi u prestonicu.
13. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)