MVP? NIKOLA JOKIĆ: Novinari nemaju dilemu Srbin je najbolji! (FOTO)
MVP trka u NBA ligi ponovo je zanimljiva, a stručnjaci predviđaju da bi Nikola Jokić moga o da odbrani priznanje do koga je došao prošle godine.
Foto: AP
Srbin je i ove sezone prvi favorit za titulu najkorisnijeg igrača NBA lige, a uz njega pominju se Janis Adetokumbo i Džoel Embid.
A da je Nikola bez premca smatraju mnogi sportisti, kao i novinari uglednog Atletika. Šest urednika portala glasalo je u svom izboru za najboljeg igrača - jednoglasno je pobedio Nikola Jokić.
Iako ovo nema težinu na završno glasanje, na najbolji način oslikava kakvo poštovanje ima koašrkaš Denvera u sportskoj javnosti.
Tim iz Kolorada će prvi meč u plej-ofu igrati u noći između subote i nedelje od 02.30 protiv Golden Stejt Voriorsa za koje nastupa Nemanja Bjelica.
BONUS VIDEO: OVO JE NAŠ NBA MVP: Nikola Jokić ušao u istoriju, a hteo je da bude nešto drugo
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NISAM RAZMIŠLjAO O POVRATKU, BIO SAM SREĆAN U PARTIZANU!" Željko Obradović o dolasku u Panatinaikos
U velikom i iskrenom intervjuu za grčki OnSports u emisiji „The Locker Room“, Željko Obradović pričao je o povratku u Panatinaikos.
14. 07. 2026. u 16:32
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)