BOGDANOVA CRNA NOĆ: Bogdanović nije ličio na sebe (VIDEO)

24. 10. 2021. u 07:49

Košarkaši Atlanta hoksa doživeli su prvi poraz u novoj sezoni uz veoma lošu partiju srpskog reprezentativca Bogdana Bogdanovića.

БОГДАНОВА ЦРНА НОЋ:  Богдановић није личио на себе (ВИДЕО)

Atlanta je poražena od Klivlenda rezultatom 101:95, a Bogdanović je bio među najslabijim pojedincima u svom timu.

Bogdan je na parketu proveo nešto više od 27 minuta i za to vreme postigao samo pet poena (2/7 iz igre, 1/3 trojke), uz dva skoka i isto toliko asistencija.

Slabo veče Bogdanovića i prvi poraz Atlanta hoksa

Srpski bek nije odigrao na nivou na koji nas je navikao, čemu svedoči i kolona +/- koja označava da li je tokom boravka u igri njegov tim bio u plusu ili minusu.

Dok je bio na terenu, Hoksi su bili u minusu čak 21 poen, što je najslabiji učinak od svih gostujućih igrača.

Kavalirsi su potpuno iskoristili lošu partiju rivala i, nakon dve izjednačene četvrtine, duel prelomili u trećoj, koju su dobili rezultatom 31:17. Uspeli su da se vrate iz minusa od 15 poena jer je Atlanta sredinom drugog perioda vodila 28:43.

Domaćina je predvodio Riki Rubio sa 26 poena, šest skokova i osam asistencija, dok je Mobli upisao dabl-dabl (17 poena i 11 skokova).

Na drugoj strani, najbolji u redovima "jastrebova" bio je Tre Jang koji je meč završio sa 24 poena i sedam uspešnih dodavanja.