JOKIĆ BOGATIJI ZA 500.000 DOLARA: Igrači Denvera dobili bonuse za plasman u polufinale plej-ofa NBA lige
DENVER Nagetsi su aktivirali klauzulu u ugovoru Nikole Jokića koji je postao bogatiji za 500.000 dolara.
FOTO: AP
Naime, klub iz Kolorada prošao je u polufinale Zapadne konferencije nakon pobede nad Portlandom 4-2.
S obzirom da se to dogodilo, igračima Nagetsa su se aktivirale klauzule u ugovorima i dobili su "kvalitetne" bonuse.
Primera radi, Nikola Jokić je postao bogatiji za 500.000 dolara, dok je Pol Milsap dobio 100.000 dolara koliko i Fakundo Kampaco.
Denver će u polufinalu plej-ofa NBA lige igrati protiv Finiks Sansa.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)