PRIZNANJA NAJBOLJIMA: Buker i Tejtum igrači meseca u NBA ligi
Bek Finiks Sansa Devin Buker i krilo Boston Seltisa Džejson Tejtum proglašeni su za najbolje igrače 19. nedelje tekuće sezone NBA lige u Zapadnoj u Istočnoj konfernciji.
Foto: EPA
U periodu od 26. aprila do 2.maja Sansi su pobedili na četri utakmice, a Buker je prosečno je beležio 29,3 poena, četiri skoka i 3,5 asistencija.
U prethodnoj sedmici Seltiksi u ostvarili učinak od 2-1, a Tejtum je imao prosek od 42,7 poena po šest skoka i asistencija.
Preporučujemo
NEVEROVATNO ŠUTERSKO VEČE TEJTUMA I KARIJA: Vučević vodio Bulse do pobede
18. 04. 2021. u 08:28
DEJVIS HTEO DA OBRUKA JOKIĆA: Na kraju sreća da se nije povredio (VIDEO)
04. 05. 2021. u 08:21
BOGDANA POGODILI LOPTOM U GLAVU: Nakon toga Srbin blistao i pogodio sedam trojki (VIDEO)
04. 05. 2021. u 08:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
28. 05. 2026. u 06:30
SVET JE ZAPANjEN, LEGENDE ZGROŽENE! Janik Siner usred meča na Rolan Garosu napustio teren!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a baš kada je Novak Đoković danas saznao ne baš dobru vest, Janik Siner je zgrozio mnoge. I, na kraju - ispao sa turnira, na koji je stigao kao prvi sa ATP liste, a i sa sjajnim nizom uspeha.
28. 05. 2026. u 14:59 >> 15:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)