NEMANJA MATIĆ ZA "NOVOSTI": Biće spektakl sa Milanom
DERBI meč između bivših višestrukih prvaka kontinenta Mančester junajteda i Milana po svemu bi trebalo da pripada Ligi šampiona, ali će se spletom okolnosti odigrati u Ligi Evrope.
ODLUKA Nemanja Matić (M. junajted) i Olmo (Lajpcig)/FOTO: EPA
Akter današnje poslastice osmine finala (18.55) na "Old trafordu" biće i bivši srpski reprezentativac Nemanja Matić, iskusni vezista koji blista ove sezone u dresu "đavola".
- Biće teško - rekao je za "Novosti" Matić, koji već četvrtu sezonu nosi dres Junajteda. - Milan napreduje iz dana u dan, biće to dva meča spektakla.
Nemanja, zajedno sa Brunom Fernandešom, Markusom Rašfordom i ostalim zvezdama Mančestera, u dobrom raspoloženju ulazi u dvoboj sa Italijanima. U nedelju su bili bolji od gradskog rivala Sitija na "Etihadu", kada su slavili sa 2:0 protiv lidera prvenstva.
- Važna je bila pobeda u derbiju. Bitno je da do kraja smanjujemo bodovnu razliku između nas i Mančester sitija - zaključio je Matić.
Do kraja šampionata je ostalo još deset rundi, a 32-godišnji Matić se sa Junajtedom nalazi na drugom mestu tabele engleskog šampionata.
Preporučujemo
ZVEZDA JE TIM ZA SERIJU B? Italijani izvređali igrače srpskog šampiona
25. 02. 2021. u 14:36
IBRA ODGOVORIO NA KRITIKE ZBOG NASTUPA NA SAN REMU: Ne brinite, daću osam golova
25. 02. 2021. u 11:42
DULE SAVIĆ ŽESTOKO KRITIKOVAO UEFU: Dvostruki aršini Evropske fudbalske unije, Srbija uvek meta
24. 02. 2021. u 10:57 >> 13:59
IBRA NEĆE U PENZIJU: Bomba će odjeknuti Italijom, Zlatan produžuje ugovor sa Milanom
09. 03. 2021. u 19:38
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)